דאסו בחוויה מיוחדת

חברת דאסו סיסטמס הודיעה כי דאסו תעופה משתמשת ב- פלטפורמת 3DEXPERIENCE כדי לתכנן, לפתח,לייצר, ולנהל את שרשרת הערך שלה עבור כל התוכנות שלה.

חברת דאסו סיסטמס הודיעה כי דאסו תעופה משתמשת ב-  פלטפורמת 3DEXPERIENCE  כדי לתכנן, לפתח,לייצר, ולנהל את שרשרת הערך שלה עבור כל התוכנות שלה.

אוטובוסים במודיעין

התמונות באדיבות דאסו סיסטמם

זה כולל תוכנה חדשה שנועדה לחדש ולהרחיב את מגוון מטוסי הפלקון הקיים של מטוסי עסקים. באמצעות הגישה לפלטפורמה, החברה יכולה לשלוט באופן מלא בפיתוח המטוסים, לשלב טוב יותר תהליכים עסקיים, לשפר ביצועים ולהפחית עלויות.

כיור קטן
דאסו תעופה תסתמך על פתרונות התעשייה החווייתיים שלה, המבוססים על פלטפורמת 3DEXPERIENCE. פלטפורמה זו משלבת עיצוב תלת מימד, ניתוח, סימולציה ויישומי תבונה בסביבה דיגיטלית יחידה המאפשרת גישה לנתונים עבור כל המחלקות של דאסו תעופה, החל מהקונספט הראשוני וכלה בתחזוקת המוצר המוגמר. הצוותים של דאסו תעופה יכולים לעשות שימוש חוזר בידע ולהפיק תועלת מהמידע היישומי ומשיטות העבודה המומלצות. כמו גם, לשתף פעולה ביתר קלות  עם הגורמים הפנימיים ועם שרשרת האספקה העולמית הכוללת מאות שותפים תעשייתיים וקבלני משנה. 

כיור לנטילת ידיים
הליך זה מסמן את השלב הבא בטרנספורמציה הדיגיטלית של דאסו תעופה יחד עם פלטפורמת DEXPERIENCE3, שהושקה בשנת 2018 במטרה לייעל עוד יותר את פעילות החברה מבחינת מחזורי המוצר והשירות, האיכות והעלויות. 
"כחלק מהטרנספורמציה הדיגיטלית שלנו, אנו משתמשים בפלטפורמת 3DEXPERIENCE  כדי לפתח גישה דיגיטלית רב תכניתית עם גישה נוחה לנתונים, במיוחד לניהול תוכנות, רכש ותהליכי איכות", כך אומר ז'אן סאס- הממונה הראשי על תחום הדיגיטל בדאסו תעופה. "כל השותפים התעשייתיים שלנו יעבדו בשיתוף פעולה עם הלקוחות שלהם בפלטפורמה דיגיטלית אחת. בסופו של דבר, זה יאפשר לנו לספק ללקוחות שלנו חוויות טיסה חדשניות שלא נראו קודם לכן". 
"פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE מציגה גישה הוליסטית לחדשנות", כך אומר- דייויד זיגלר- סגן נשיא תעשיית התעופה והחלל, דאסו סיסטמס. "הודות לתהליך זה דאסו תעופה מצויידת בטכנולוגיות משולבות וביכולות הדרושות כדי לחבר את כל הנקודות- החל מהקונספט ועד לשלב הפיתוח, להעביר נתונים מהעולם האמיתי לעולם הווירטואלי לצורך ניתוח ופעולה, לבנות רשתות ערך דינאמיות של ספקים ולשלב ידע תיאורטי, יכולת יישומית ותהליכים הדרושים לבניית המטוסים העתידיים שלה".   

כיור בהזמנה אישית
מבחר מטוסי הפלקון של דאסו תעופה נחשב לאחד המובילים בשוק תא הנוסעים הרחב במשך תקופה ארוכה. יותר מ-2,100 פלקונים משרתים 90 מדינות ברחבי העולם. מטוסי הפלקון של הדור הבא יבנו על בסיס סימני ההיכר של הטווח הקיים: רמות צריכת דלק נמוכות, פליטות CO2 נמוכות ומאפיינים שונים של מרחק ונוחות המותאמים למגוון רחב של צרכי נסיעה.

 


 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>